Skorzystaj z przeglądarki Chrome, FireFox, Opera lub Internet Explorer.

Często zadawane pytania (FAQ)

   Chustowy Bazarek to pierwsza na świecie dedykowana platforma w pełni zaprojektowana do kupowania, sprzedawania i wymiany wszystkiego, co związane z tematyką noszenia dzieci. Oferujemy Wam proste w obsłudze, intuicyjne i wygodne, a zarazem rozbudowane i profesjonalne narzędzie do wyszukiwania, sprzedawania, kupowania i wymiany, zarówno nowych jak i używanych chust, nosideł, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów torebek, nerek, kurtek dla dwojga, breloczków, kubeczków z ukochanymi wzorami… – czego tylko chcecie! Poprzez rozbudowaną kategoryzację, dajemy Wam do tego odpowiednio przystosowaną przestrzeń
   Chustowy Bazarek jest bezpłatny dla niemal wszystkich Użytkowników. Kupowanie na Chustowym Bazarku jest zawsze bezpłatne. Każdy Użytkownik może też umieścić 5 bezpłatnych Ogłoszeń. Niekiedy pobieramy dodatkowe opłaty, na przykład za promowanie Ogłoszeń. Nigdy jednak nie pobieramy prowizji od faktycznej transakcji i ceny sprzedaży.
   Jesteśmy dla wszystkich – zarówno rodziców dopiero oczekujących dziecka, którzy szukają swojej pierwszej chusty, jak i dla rodziców dzieci nieco starszych, którzy cenią wygodę nosideł ergonomicznych. Jesteśmy zarówno dla chustoświrek, sprzedających z DIBSem trójeczkę legacy swojego wkładzika hajnida (bo nowe chciejstwo na horyzoncie), jak i dla ojców, którzy polubili już noszenie na tyle, że szukają dla siebie nosidła „koniecznie w wilki”. Możecie wystawiać u nas zarówno zupełnie nowe chusty, jak i wymieniać skrawki na uszytki umilające chustoemeryturę.
   Nasze narzędzie jest otwarte zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców (profesjonalnych sklepów internetowych, producentów), którzy chcieliby w ten sposób dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. A więc tak! Zarejestruj się, dodaj swoje produkty i śmiało korzystaj z naszej platformy!
   Z wielką sympatią wspieramy fejsbukowe grupy chustowe promujące zdrowe noszenie dzieci oraz gromadzące opinie (feedback) o sprzedających i kupujących. Jednocześnie jesteśmy alternatywą dla grup sprzedażowych, które nie radzą sobie najlepiej w obliczu skomplikowanych, ciągle zmieniających się algorytmów Facebook'a. My rozumiemy, że nie handlujecie żywym towarem i nie zablokujemy Waszego ogłoszenia ze słowem „nerka” czy „piórka”…! Koniec z oczekiwaniem na publikację, byciem wywoływanym pod regulaminami, odwoływaniem się i opisami na w komentarzach! U nas nie będziesz się martwić, czy Twoje ogłoszenie w ogóle wyświetla się potencjalnym kupującym.
  image
  Góra