Skorzystaj z przeglądarki Chrome, FireFox, Opera lub Internet Explorer.

O Chustowym Bazarku

Chustowy Bazarek to pierwsza na świecie dedykowana platforma w pełni zaprojektowana do kupowania, sprzedawania i wymiany wszystkiego, co związane z tematyką noszenia dzieci.

Oferujemy Wam proste w obsłudze, intuicyjne i wygodne, a zarazem rozbudowane i profesjonalne narzędzie do wyszukiwania, sprzedawania, kupowania i wymiany, zarówno używanych i nowych chust, nosideł, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów torebek, nerek, kurtek dla dwojga, breloczków, kubeczków z ukochanymi wzorami… – czego tylko chcecie! Poprzez rozbudowaną kategoryzację, dajemy Wam do tego odpowiednio przystosowaną przestrzeń.

Z wielką sympatią wspieramy fejsbukowe grupy chustowe promujące zdrowe noszenie dzieci oraz gromadzące opinie (feedback) o sprzedających i kupujących.

Jednocześnie jesteśmy alternatywą dla grup sprzedażowych, które nie radzą sobie najlepiej w obliczu skomplikowanych, ciągle zmieniających się algorytmów Facebook'a. My rozumiemy, że nie handlujecie żywym towarem i nie zablokujemy Waszego ogłoszenia ze słowem „nerka” czy „piórka”…! Koniec z oczekiwaniem na publikację i opisami na w komentarzach! U nas nie będziesz się martwić, czy Twoje ogłoszenie jest widoczne dla potencjalnych kupujących.

Nasze narzędzie jest otwarte zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców (profesjonalnych sklepów internetowych, producentów), którzy chcieliby w ten sposób dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców.

Chustowy Bazarek działa w języku polskim na domenie www.chustowybazarek.pl oraz w języku angielskim na platformie międzynarodowej www.wrapsbazaar.com .

A zatem… cieszcie się bliskością i udanych zakupów!

Dlaczego my

Jesteśmy otwarci dla wszystkich, również poza Facebook'iem. Ofertujemy absolutnie unikatowe opcje wyszukiwania produktów.

Nie blokujemy Ogłoszeń. Dajemy Wam pełną swobodę ustalania ceny.

Chustowy Bazarek

L o v e , C a r e , C a r r y

Nasze zobowiązanie

Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem naszej platformy.

Inwestujemy w przyjazne Użytkownikom rozwiązania IT i całkowicie dostosowujemy je do potrzeb osób noszących dzieci.

Góra